Alternativa ke stěhování

Pohyb po Vašem domě se každým dnem jeví jako složitý úkol, protože v něm máte schody, které už pomalu nemůžete vyjít? Přemýšlíte o stěhování do jiného bytu nebo domu, kde by se Vám žilo snáz? Stěhování je však finančně náročné. Navíc víme, že je těžké opustit prostředí, ve kterém žijete řadu let a cítíte se v něm příjemně, obzvláště v pozdním věku. Stěhování je opravdu drahá záležitost, existují ale i jiné a oproti stěhování mnohem levnější alternativy k vyřešení Vašeho problému se schody.
Porada s odborníkem

Stěhování je komplikované a drahé

Pokud žijete v rodinném domě, určitě vás napadlo se přestěhovat do přízemí, ale takové řešení pro vás může být nekomfortní a nemusí být vždycky úplně možné. Nebo Vás napadlo si pořídit byt v domě, ve kterém se nachází i výtah, či přesun do domova s pečovatelskou službou, tato alternativa Vás ale může vyjít pěkně draho a bude Vás stát spoustu promarněného času stěhováním a celkově je to pro starší lidi komplikované. Ne vždycky jsou tyto alternativy i k dispozici. 

Schodišťová sedačka

SCHODIŠŤOVÉ SEDAČKY

Instalace schodišťové sedačky nepředstavuje a není žádným nouzovým řešením. Pokud se ale nechcete stěhovat, i přesto že vám vaše klouby nedovolí vycházet schody, schodišťová sedačka je komfortním přizpůsobením se nové situaci. Sedačka je bezpečná a opravdu tichá, takže nebude nikoho rušit, na schodišti překáží jen omezeně. Co je ale ještě lepší? Dojde-li k výpadku proudu, sedačka bude fungovat i přesto díky tomu, že je na baterii a je energeticky úsporná. Naše společnost je schopná najít řešení i pokud se nad schody či pod nimi nachází překážka v podobě dveří, nebo jsou zde jiná omezení.

Pokud si stále nejste jistí, zda je toto nejvhodnějším řešením právě pro Vás, zkuste nás kontaktovat, je to zcela nezávazné a rádi Vám pomůžeme optimální řešení najít.