KDO JSME MY

Společnost Ortoservis s. r. o. je na českém trhu již od roku 1990. Naše společnost zejména, dodává zdravotnické prostředky a pomůcky pro seniory a osoby s tělesným postižením. Zajišťujeme také návrhy a instalace schodišťových sedaček.
Pán na schodišťové sedačce

SPOLUPRÁCE S HANDICARE

V roce 2010 naše společnost začala spolupracovat s holandskou firmou Handicare, výrobcem schodišťových sedaček. Od té doby jsme nabyli mnoho zkušeností a nyní dokážeme našemu zákazníkovi navrhnout schodišťovou sedačku přesně šitou na míru. Máme zkušenosti s různými typy schodišť, ať už co do tvaru, velikosti či materiálu, i s různými architektonickými nástrahami.
Schodišťová sedačka

NENAŠLI JSTE CO JSTE HLEDALI? KONTAKTUJTE NÁS

Vždy se snažíme nalézt co nejvhodnější řešení pro situaci daného zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem máme jasnou představu o potřebách lidí s tělesným postižením a seniorů. A ačkoli je náš sortiment poměrně široký, ne vždy dokážeme pokrýt všechny potřeby našich zákazníků. Proto také spolupracujeme s celou řadou výrobců a dodavatelů a jsme schopni našim zákazníkům nabídnout či poradit vhodnou pomůcku i mimo náš standardní sortiment.

Vybrané pomůcky, například vozíky, lůžka či chodítka, si můžete též zapůjčit v naší půjčovně. To je výhodné, pokud potřebujete pomůcku získat rychle či ji potřebujete pouze dočasně. Více se dozvíte na našich webových stránkách.

PRAHA – SÍDLO SPOLEČNOSTI

ORTOSERVIS S.R.O.
Ronkova 13/353
180 00 Praha 8
IČO 26121760
DiČ CZ26121760
Č. účtu: 35-9304510297/0100
Společnost Ortoservis s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 72014 Přečtěte si naše Všeobecné obchodní podmínky