POSTUP PRO POŘÍZENÍ SEDAČKY

Bojíte se, že je pořízení schodišťové sedačky složité? Nemusíte mít vůbec žádný strach, je to přesně naopak! Podle typu Vašeho schodiště můžete mít svou vlastní schodišťovou sedačku již za deset dní doma. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, všechno Vám rádi vysvětlíme.
Technik instalující sedačku
Porada s odborníkem

NÁVRH ŘEŠENÍ

Po posouzení schodiště Vám zpracujeme návrh technického řešení.

Budeme-li u Vás zaměřovat schodiště za pomocí fotometrické metody, již při samotném zaměření Vám na displeji tabletu ukážeme, jak na Vašem schodišti bude sedačka vypadat.

Návrh technického řešení Vám následně zašleme společně s cenovou nabídkou.

FORMA ÚHRADY

Po prostudování návrhu řešení a naší nabídky, se rozhodnete, zda máte o námi navrženou schodišťovou sedačku zájem. Do této fáze tedy nic neplatíte a vše je pro Vás nezávazné. 

Po potvrzení Vašeho zájmu o sedačku, Vám zašleme fakturu na uhrazení zálohy. 

Na schodišťové sedačky Vám dle zákona, 329/2011 Sb., může přispívat Úřad práce. Zde se dočtete, zda máte na příspěvek nárok. V případě nejasností se na nás obraťte, rádi Vám poradíme. O tento příspěvek je možné zažádat až 12 měsíců zpětně po dokončení instalace. Pokud tedy na instalaci schodišťové sedačky spěcháte, je možné ji nejprve uhradit a o proplacení příspěvku si následně zažádat. 

Celková cena sedačky Vám bude vyúčtována po dokončení instalace.

Technik instalující sedačku

POPRODEJNÍ SLUŽBY

Naše společnost má v České republice 4 pobočky, a to v Praze, v Brně, v Českých Budějovicích a Opavě, díky tomu jsou naši technici připraveni provést servis rychle a kdekoliv v rámci celé republiky.

Nabízíme Vám bezplatné prohlídky po celou dobu záruky. Záruku poskytujeme na 5 let od provedení instalace v případě instalací v rodinných domech, záruka se ovšem nevztahuje na baterie.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás, jsme připraveni najít to nejlepší a nejvhodnější řešení, jak Vám ulehčit pohyb po Vašem domě a ušetřit Vás tak bolesti a trápení.