ORTOSERVIS

logo Ortoservis
Naše společnost Ortoservis, s. r. o., působí na českém trhu již od roku 1990. Dodáváme zdravotnické prostředky pro seniory a tělesně postižené a zajišťujeme návrhy schodišťových sedaček a jejich následnou instalaci. Na námi dodávaný sortiment zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
Pár v důchodovém věku

DOKÁŽEME NAJÍT OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ

Díky dlouholetým zkušenostem s dodávkami zdravotnických prostředků dokážeme najít optimální řešení v kontextu celé domácnosti seniora nebo tělesně postižené osoby. S ohledem na konkrétní prostory a míru potřebné podpory osoby, pro kterou je sedačka instalována navrhneme to nejlepší řešení. Dokážeme zohlednit, že osoba využívá kompenzační pomůcky, např. berle, chodítko či invalidní vozík. Díky našim zkušenostem se zajišťováním prostředků pro seniory a tělesně postižené máme přesnou představu o potřebách našich zákazníků.

Pár v důchodovém věku

VÍCE NEŽ 500 PRODUKTŮ

V naší široké nabídce máme více než 500 pomůcek, které usnadňují život lidem se zdravotním postižením a seniorům. Jedná se zejména o pomůcky pro usnadnění pohybu, např. berle, hole, chodítka, mechanické či elektrické vozíky; dále lůžka, pomůcky na toaletu či do koupelny, a mnoho drobných pomůcek do domácnosti. Vlastníme jednu z největších skladových zásob v České republice, co se zdravotních pomůcek pro seniory či tělesně postižené týče. Skladem máme také většinu obvyklých náhradních dílů.

A pokud jste stále nenalezli přesně to, co hledáte, umíme navrhnout i jiné produkty z nichž řadu hradí zdravotní pojišťovny.