SCHODIŠŤOVÉ SEDAČKY DO BYTOVÉHO DOMU

Bydlíte v bytovém domě? Žije zde s Vámi řada jiných seniorů? Nejen, že vycházení schodů pro ně může být složité, ale někteří mohou mít problém i se stáním ve výtahu, či strach výtah vůbec použít. Pořízení schodišťové sedačky do bytového domu by bylo skvělé řešení, které by řadě lidí pomohlo a ocenili by jej. A navíc jde o levnější alternativu k pořízení výtahu. Sedačka je uzamykatelná a lze tak zabránit jejímu neoprávněnému použití.
Pán se schodišťovou sedačkou
Pán u schodišťové sedačky

PARAMETRY PRO INSTALACI

Schodišťová sedačka může uživatele vyvézt až do pátého patra - kolejnice instalujeme do celkové délky dráhy až 35 metrů. Kolejnice je elegantní a do schodiště zasahuje pouze cca 19 cm. I tak je ale potřeba, aby v celé délce schodiště zůstal volný průchod minimálně 70 cm, abychom splňovali požární předpisy a v případě nouze nikomu sedačka nepřekážela.

CO JE POTŘEBA ZAJISTIT

K pořízení schodišťové sedačky do bytového domu je potřeba především souhlas Společenství vlastníků a je možné, že ne všichni obyvatelé domu budou k instalaci schodišťové sedačky nakloněni. Je tedy třeba nejprve tuto záležitost probrat s obyvateli domu a vysvětlit jim možný přínos, který schodišťová sedačka v domě bude mít.

V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám rádi zpracujeme nabídku a návrh.